Yönetici Koltukları

Yönetici koltukları; makam koltukları, müdür koltukları ve patron koltukları

Yönetici Koltukları ihtiyacınıza Ofis Koltukçusu Kalitesi

Yönetici koltukları ofis ve iş yerlerindeki hiyerarşi bakımından en özel, gösterişli ve konforlu koltuklardır. Diğer tüm koltuklardan tasarım olarak farklıdır. Boyları biraz daha uzun ve baş hizasındadır.

Ürettiğimiz yönetici koltuklarını ofis ve iş yerlerinde makam koltuğu, müdür koltuğu ve diğer alt kademe yönetici koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

Ürettiğimiz tüm yönetici koltukları kategorisine özel olarak ele alınmakta, tasarımından, kullanılan parçalarına kadar özenle dizayn edilmektedir. Öyleki bizlerden alıp kullanacağınız her yönetici koltuklarında konforu ve kaliteyi fazlasıyla hissedeceksiniz.

Üretim aşamasında plastik aksamlar yada ekonomik fiyatlı yedek parçalar kullanmamaktayız. Bu tarz koltuklar diğer ofis ve iş yeri koltuklarına nazaran biraz daha geniş ve ağır olduklarından bifma onaylı yedek parçalar kullanmaktayız. Sadece bifma onaylı yedek parça kullanmakla kaliteli bir yönetici koltuğu üretilemeyeceğinden tasarımsal olarak hangi koltuk tipine en ideal hangi yedek parça kullanılmalıdır, tespit edilip uygulanmaktadır. Dolayısı ile kullanıcılar açısından en ideal yönetici koltuğu üretilmiş olur ve uzun yıllar hizmet etmesi sağlanır.

Sizde iyi bir yönetici koltuğu sahibi olmak istiyorsanız, www.ofiskoltukcusu.com adresinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü bizler yılların tecrübesi ve yenilikçi anlayışımız ile sizlere sağlam, konforlu ve modern yönetici koltukları üretmek ve sizleri memnun etmek için çalışmaktayız.
Siz de en güzel yönetici koltukları için bizleri arayabilir ve koltuğunuzu istediğiniz renkte ve desende sipariş verebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
LÜTFEN ARAYIN