Bekleme Koltukları

Bekleme koltuklarımız tekli, ikili, üçlü modellerden oluşmaktadır.

Bekleme koltuklarında profesyonel ve kaliteli ürünler

Bekleme koltukları modellerimiz yoğun kullanım alanlarına yönelik, sağlam, konforlu ve kullanışlı olması amacı ile hazırlanmıştır. Tekli bekleme koltukları, ikili bekleme koltukları ve üçlü bekleme koltuklarının yanında kendinden sehpalı bekleme koltuklarımızda sizlerin beğenine sunulmuştur.

Bekleme koltuklarında genel kanı kanepe yahut ofis koltuklarının herhangi bir versiyonu olabilir şeklindedir. Halbuki gerçekte ideal bir bekleme koltuğu, yan yana oturulabilecek şekilde kişiye özel bölmelerden oluşmaktadır. Kanepelerin bekleme koltuğu olarak kullanılması kişisel bir tercihtir. Bekleme koltukları sektörel manada oturacak kişiye ait özel bir oturma alanına, bu oturma alanlarının yan yana dizilmesi ile çoklu oturak haline gelmesiyle oluşur.

Piyasada bir çok modelde bekleme koltukları vardır. Kategorisel anlamda ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilir. Örneğin airport bekleme koltukları denilen koltuklar sektörel manada saçlı bekleme koltuklarını içerir. Ayrıca ofis ve iş yerlerinde sektörel manada yan yana dizilmiş her kişiye özel alanlardan oluşan bekleme koltukları kullanılır.

İyi bir bekleme koltuğu, süngeri ile, metal aksamı ile misyonunun getireceği yükü kaldırabilecek derecede sağlam ve uzun ömürlü olmalıdır. Metal aksamlarında kullanılan metallerin farkı o kadar farklıdır ki yan yana getirildiğinde birbirinden ayırt edilemeyecek ürünler kullanım ömrü açısından birbiri ile kıyaslanamayacak derecede farklılık gösterebilir.

Bizler ürettiğimiz bekleme koltuklarının sağlam ve uzun ömürlü olmasına, konforu ve tasarımı ile sizlere yakışır ürünler olmasına maksimum önem vermekteyiz.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
LÜTFEN ARAYIN