Çalışma Koltukları

Çalışma koltuklarında, kaliteli, ergonomik uygun fiyatlı çözümler

Çalışma Koltukları ihtiyacınıza Ofis Koltukçusu Kalitesi

Çalışma koltukları diğer ofis ve iş yeri koltuklarına nazaran en çok kullanılan, yükün en ağırını çeken ürünlerdir. Bu yüzden personel koltukları bu iş yükünü kaldırabilecek düzeyde sağlam ve dizayn edilmiş olmalıdır.

Ofis Koltukçusu olarak sizlere sunduğumuz her ürün gibi çalışma koltukları da iyi bir ofis koltuğu nasıl olur sorusunun yanıt bulmuş halidir. Herhangi bir ticari kaydı gütmeden hazırlamış olduğumuz bu ürünler ile uzun yıllar sizlere konforlu mesai saatleri hedeflemekteyiz.

Personel koltuklarının tasarım ve dayanıklılık açısından nasıl olması gerektiği bir personel koltuğu nasıl olmalıdır ve koltuk neden bozulur sorusundan yola çıkılarak belirlenir ve imalat süreci bu temeller üzerinde yükselir.

Ürünlerimiz katagorisel olarak, plastik aksamlı, demir aksamlı ve aluminyum aksamlı olarak imal edilir. Firma olarak plastik aksamlı ürünleri pek tercih etmemekteyiz. Plastik ayaklı personel koltukları dayanıklılık açısından pek verimli olmadığından standart imalatlarımızda pek yer almaz. Bu yüzden bu tür üretim sadece müşteri isteklerine göre yapılır. Ayrıca ürünlerimizin döşeme kısımları müşteri isteklerine göre istenilen renkte ve kaplama malzemesinde ( deri / kumaş ) yapılmaktadır.

Çalışma koltuğu istiyorum ama üst düzey olsun, bir de fiyatı uygun olsun diyorsanız, sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Unutmayınız bizlerden alacağınız her ürün sizlere uzun süreli dayanıklı ve konforlu olması için tasarlanmıştır.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
LÜTFEN ARAYIN