İade Şartları

Madde madde iade şartlarımız

İade Şartlarımız

Madde 1 : Sipariş verilmiş herhangi bir ürün koşulsuz şartsız müşteriye teslim tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iade bildirimi yapılması durumunda geri alınır ve ürünün ücreti aide edilir.
Bunun için
posta
adresine;
*Fatura görseliniz,
*Ücret iadesi yapılacak banka hesabı bilgileri,
*İade nedeninizi belirten bir mail atmanız yeterlidir.
NOT: Bu madde katalog ürünlerinde geçerlidir. Özel siparişlerin iadesi için aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Madde 2 : Katalog ürünü ya da özel sipariş olsun, bozuk, arızalı, eksik ya da farklı bir ürün gelmesi durumunda ya da nakliye esnasında zarar görmüş ürünle karşılaşmanız durumunda ürünü iade edebilir ya da yerine yenisini isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ürünü teslim alırken kontrol etmek ya da ilk 10 günlük iade sürecinde iade bildiriminde bulunmak.
NOT: İade yerine, yerine yenisini isteyen müşterilerimize otomatik olarak % 10 indirim uygulanır ve indirim yapılan bedel hesabına gönderilir.

Madde 3 : Özel siparişlerin koşulsuz şartsız iadesi sadece Madde 2'de yer alan hususlarda mümkündür. Bunun dışında yapılacak ürün iadelerinde Kargo Masrafları ve Özel İmalat Deri / Kumaş / Renk / vs vs Masrafları (%20'lik bir bedel) hesaplanarak geri kalan ücret alıcıya ödenir.

Madde 4 : Özel ölçü / imalat ürünlerin Madde 2'de yer alan: bozuk, arızalı, eksik, farklı ürün, ya da kargoda zarar görmesi dışında her hangi bir şekilde iadesi yoktur. Özel ölçü / imalat siparişi veren tüm müşterilerimiz bu şartı kabul etmiş sayılmaktadır.

Madde 5 : İade edilen ürünler teslim alınıp kontrol edildikten, iade nedenleri tespit edildikten sonra yukarıda yazan şartlar doğrultusunda alıcının ücreti her hafta Cuma saat 17:00'a kadar banka hesabına gönderilir.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
LÜTFEN ARAYIN