Misafir Koltukları

Misafir koltuklarında en iyi çözümler burada!

Misafir Koltuklarında En İyi ve Kaliteli Çözümler

Misafir koltukları genel olarak, ofis ve iş yerlerinde bulunan makam odalarında makam ve yönetici masaların ön taraflarında bulunan ve gelen misafirlerle göz kontağının kurulduğu, karşılıklı olarak konulan 2 adet koltuktan oluşur. Hiyerarşik sistemde yönetici ve makam koltuklarının modellerine bağlı alt modelden oluşur.

Standart bir misafir koltuğunda tekerlek yoktur, ayaklar sabittir. Yükselme alçalma (piston) özelliği konulmaz, yerine sabit konum koruyucu konularak misafir aktivitesinden sonra koltukların otomatik olarak karşılıklı hizaya gelmesi sağlanır. Misafir koltukları hiyerarşik olarak asla bulunduğu masadaki yönetici / makam koltuğundan yüksek yahut aynı boyutlarda olamaz. Muhakkak daha kısa olması gerekir.

Misafir koltukları bir masa önünde karşılıklı iki adet olur. Bazı durumlarda yetersiz alan vs vs gibi bir adette konulabilir. Misafir koltuklarını bekleme koltuklarından ayıran ana unsur ilgili kişi ile yapılacak görüşmede aynı ortamda ve aynı masa etrafında olunacak olmasıdır. Bekleme koltukları genelde oda dışında sırasını bekleyen kişiler için üretilen koltuklardır.

İyi bir misafir koltuğu seçimi her ne kadar iyi bir yönetici koltuğu seçiminden geçse de yönetici ve makam koltuklarından bağımsız olarak ta misafir koltukları satın alınabilir. Bu aşamada koltuğun ergonomisi, dayanıklılığı ve yedek parça kalite seviyeleri dikkate alınarak seçim yapılmalıdır. Unutmayınız, her satıcı size doğru ürün sunmayabilir. Satış odaklı sistemde sizlerin beğendiği ürün çoğu zaman en iyi ürün olarak lanse edilebilir. Bu noktada misafir koltukları nedir?, nasıl olmalıdır? gibi sorulara ve cevaplara sahip olmak en ideal misafir koltuğunu seçmenizde hayati öneme sahiptir.

Ofis Koltukçusu olarak bizler sizlere her zaman ihtiyacınıza cevap verecek ürünler satmanın gayreti içerisindeyiz. Dolayısı ile bizlerden alacak olduğunuz misafir koltukları, kullanım ve kullanış olarak alabileceğiniz en ideal ürünler olacaktır.

FİYAT TEKLİFİ VE SERVİS İÇİN
LÜTFEN ARAYIN